آغاز به کار در نیمه ماه رمضان

آغاز به کار اپلیکیشن هوشمند مدیریت مالی آنالیزا همراه با عید نیمه رمضان

محصول تازه گروه نرم افزاری نشان با نام اپلیکیشن آنالیزا  به بازار عرضه شد تا این خدمت تازه، مدیریت هوشمند و بی دردسر امور مالی را برای مصرف‌کنندگان فراهم کند. این متنی است که بسیاری از خبرگزاری های معتبر از اون استفاده کردند تا حضور ما در بازار اپلیکیشن های موبایل اعلام کنند.

 

آزادی مالی

به گزارش روابط عمومی گروه نرم افزاری نشان، شنبه بیستم خرداد ماه، از نسخه آزمایشی اپلیکیشن آنالیزا، رونمایی شد.

این محصول که در حوزه خدمات بانکی و فینتک (FinTech) فعالیت می‌کند، با نیاز سنجی بازار توانسته ویژگی‌های تازه‌ای نظیر آنالیز و دسته بندی پیامک‌های بیش از 40 بانک و موسسه مالی و اعتباری را ارائه کند تا این خدمت تازه مدیریت هوشمند و بی دردسر امور مالی را برای مصرف‌کنندگان فراهم کند.

نسخه آزمایشی اپلیکیشن آنالیزا دارای محاسنی اعم از آنالیز رایگان تراکنش‌های همه بانک‌ها، برچسب گذاری آن‌ها، اشتراک گذاری تراکنش‌ها و دریافت گزارش‌های مفید از عملکرد مالی کاربر است و می‌تواندباعث ایجاد حس آزادی مالی و اشراف به این امور شود.

مهیار کرمی مدیرعامل گروه نرم افزاری نشان تولید این محصول را نتیجه شش ماه کار در این مجموعه دانست و گفت: تحقیقات بازار و نیاز سنجی کاربران بانکی برای تولید این محصول از آبان ماه سال ۹۵ آغاز و امسال آماده رونمایی شد.

زمان عرضه به بازار

وی زمان عرضه این محصول به بازار را در نیمه ماه مبارک رمضان امسال اعلام و ادامه داد: «اپلیکیشن آنالیزا هم اکنون در نسخه آزمایشی و یا همان Beta ی کار خود است. از تمام علاقه‌مندان استقبال می کنیم تا این اپلیکیشن رایگان را دانلود کنند و نظرات و پیشنهاد‌های خود را به ما ارسال کنند. این اپلیکیشن در حال حاضر از وبسایت آنالیزا قابل دانلود برای گوشی‌های اندروید هست و به زودی بر روی کافه بازار و همینطور گوگل پلی نیر قابل دسترسی خواهد بود. لازم به ذکر است که هزار کاربر اپلیکیشن ما یک سال اشتراک رایگان به ارزش ده هزار تومان نیز دریافت خواهند کرد. امیدواریم با استفاده از این اپلیکیشن کاربرانمان طعم شیرین آزادی مالی رو بچشند.»

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و دانلود این اپلیکیشن بر روی گوشی همراه خود می‌توانند به سایت آنالیزا به آدرس http://www.analyza.ir مراجعه کنند.