حضور آنالیزا در الکام استارز 2017

تیم استارتاپی آنالیزا منتظر دیدن شما در نمایشگاه الکام استارز 2017 در محل نمایشگاه های بین المللی تهران خواهد بود. برای سال دوم، استارتاپ های بخش خدمات نرم افزاری در سالن الکام استارز حضور خواهند داشت تا دستاورد های خود را ارائه دهند.

آنالیزا نیز در همین راستا غرفه ای خواهد داشت تا بیشتر و بهتر با مخاطبین خود در ارتباط باشد. الکام استارز بزرگترین گردهم آیی فعالان کارآفرینی در فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور است که همزمان با نمایشگاه الکامپ 23 از تاریخ 30 تیر – 2 مرداد برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، کسب و کارهای نوپایی که علاقه مند به حضور در سالن الکام استارز هستند، می‌توانند تا پایان وقت اداری روز سه شنبه ۲۰ تیر ماه نسبت به ثبت‌نام نهایی و پرداخت وجه خود برای حضور در این بخش از بیست و سومین نمایشگاه الکامپ اقدام کنند. همچنین فرصت تکمیل پوستر استارتاپ‌های حاضر در غرفه‌های ۴-۵ متری، از ۲۰ تا ۲۵ تیر ماه خواهد بود.

اعلامیه نظام صنفی

سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور امسال نیز برای سومین سال پیاپی در راستای حمایت از کسب و کارهای نوپا سالن ۸ و ۹ که از بهترین سالن‌های نمایشگاه بین المللی تهران به شمار می‌روند را به استارتاپ‌ها اختصاص داده است. علاقه‌مندان تنها با پرداخت ششصد هزار تومان، امکان حضور در نمایشگاه الکامپ ۲۰۱۷ را کسب خواهند کرد و سازمان به عنوان طرح حمایتی سایر هزینه‌های حضور و تجهیز سالن استارتاپ‌ها را برعهده خواهدگرفت.

در سال جاری استارتاپ‌ها در سه سطح متفاوت می‌توانند در سالن الکام استارز حضور یابند. گروه نخست که بخش عمده سالن الکام استارز را تشکیل میدهد، در فضاهای استاندارد ۴ تا ۵ متری به همراه یک میز یا استند مستقر خواهند شد.

در گروه دوم استارتاپ‌هایی که علاقه‌مند به حضور در غرفه‌های بزرگتر هستند، قرار دارد. این گروه طبق تعرفه های رسمی شرکت سهامی نمایشگاه فرصت حضور در نمایشگاه الکامپ و سالن الکام استارز را خواهند داشت. بدیهی است که حمایتهای سازمان شامل این دسته از متقاضیان نمی‌شود.