شروع به کار نمایشگاه الکامپ ۹۶

شروع به کار نمایشگاه الکامپ ۹۶

اولین روز نمایشگاه بین المللی الکامپ تهران با استقبال زیاد مخاطبین علاقه مند به حوزه کسب و کارهای الکترونیک و دیجیتال برگزار شد. استارتاپ ها بخش بزرگ و جذابی از این نمایشگاه بزرگ را تشکیل می دهند. الکامپ سالیانه و در ایام تابستان میزبان کسب و کارهای دیجیتال و الکترونیک از سرتاسر دنیاست.

تیم آنالیزا

تیم آنالیزا

تیم استارتاپی آنالیزا نیزمفتخر هست تا در بخش ااکام استارز این نمایشگاه غرفه ای را برای معرفی فعالیت های خود برپا کند. غرفه تیم آنالیزا در سالن هشت و نه این نمایشگاه و در بخش الکام استارز واقع شده. شماره غرفه ما نیز هفتاد و هفت می باشد. این نمایشگاه تا روز دوشنبه دوم مرداد ماه ادامه خواهد داشت.

تیم آنالیزا متشکل از هم موسسان و مدیران خود، مهیار کرمی و مهرزاد اخوین به معرفی اپلیکیشن هوشمند آنالیزا در این غرفه میپردازند. غرفه استارتاپ آنالیزا با پیام آزادی مالی طراحی شده و مخاطبین خود را دعوت به سوی مدیریت مالی شخصی میکند. همچنین اسکناس هایی با طرح ده هزار تومانی طراحی شده تا بعنوان هدیه بسته طلایی به هزار کاربر اول این اپلیکیشن داده شود. این اپلیکیشن از کافه بازار و این لینک قابل دانلود است.

غرفه آنالیزا در الکامپ

بازخوردهای دو روز گذشته

 

بازخوردهای بسیار مثبتی را در خصوص کارکرد اپلیکیشن آنالیزا در دو روز اول نمایشگاه شاهد بودیم. نمایندگانی از شرکت های پرداختی داخلی، بانک ها و همینطور شرکت های خارجی ابراز علاقه کردند تا با اپلیکیشن آنالیزا همکاری کنند. از این بازخورد دلگرم کننده بسیار خوشحالیم. ما معتقد هستیم که کسب و کارها و استارتاپ های حوزه فینتک پتانسیل بسیار بالایی برای جذب کاربر ایرانی و ارائه خدمات کاربردی و نوین به آنها دارند. خدمت به هموطنان در شناخت بهتر عملکرد مالی شخصی خود یکی از مشوق ها و عوامل همت و تلاش تیم آنالیزاست. برای کسب اطلاعات بیشتر از اهداف اپلیکیشن اندرویدی آنالیزا به این صفحه رجوع کنید.

اپلیکیشن آنالیزا تا به امروز و پس از تنها چند روز ورود به کافه بازار حدود ششصد دانلود داشته است و همچنان بسته طلایی خود را بصورت مجانی و به مدت یک سال به هزار مخاطبی که حساب کاربری خود را فعال کنند ارائه می دهد.