آنالیزا، اپلیکیشن فینتک ایرانی با تکنولوژی هوش مصنوعی

آنالیزا، اپلیکیشن فینتک ایرانی با تکنولوژی هوش مصنوعی

تیم نرم افزاری نشان، متشکل از متخصصان و جوانان ایرانی، موفق به راه اندازی اپلیکیشنی هوشمند در زمینه مدیریت مالی شخصی شد. این اپلیکیشن که از طریق کافه بازار به طور رایگان قابل دانلود می باشد، با آنالیز هوشمند محتویات پیامک های تراکنش های شما، به کاربر اجازه در دست گرفتن آسان و بی دردسر امور مالی را می دهد.

این محصول که در حوزه خدمات بانکی و فینتک (FinTech) فعالیت می‌کند، با نیاز سنجی بازار قادر بوده تا ویژگی‌های تازه‌ای نظیر آنالیز و دسته بندی پیامک‌های بیش از 40 بانک و موسسه مالی و اعتباری را ارائه کند و با امکان برچسب گزاری بر روی تراکنش های شما، دستیار کاربر در مدیریت امور مالی شود. مغز این نرم افزار با استفاده از تکنولوژی پردازش زبان طبیعی محتویات پیامک های بانکی را میخواند و به مرور زمان خود را در یادگیری محتویات آن از طریق هوش مصنوعی ارتقا می دهد.

اپلیکیشنی کاربردی از نگاه مخاطبین

تیم استارتاپ آنالیزا که با حضور خود در نمایشگاه الکامپ ۹۶ یکی از کاربردی ترین اپلیکیشن ها را از نگاه مخاطبین خود ارائه داد. کاربردهای این اپلیکیشن به آنالیز تراکنش‌های همه بانک‌ها و برچسب گذاری آن‌ها خلاصه نمی شود. اشتراک گذاری تراکنش‌ها و دریافت گزارش‌های مفید از عملکرد مالی کاربر از دیگر قابلیت های این اپلیکیشن است که ایجاد حس آزادی مالی برای کاربر می کند. این قابلیت به کاربر اجازه می دهد تا تراکنش های مالی یک حساب را همراه با توضیحات و برچسب های آن به طور کاملا امن با اعضای خانواده و یا همکاران خود به اشتراک بگذارد.

مهیار کرمی هم موسس این استارتاپ این محصول را نتیجه شش ماه کار در این مجموعه دانست و گفت: “تحقیقات بازار و نیاز سنجی کاربران بانکی برای تولید این محصول از آبان ماه سال ۹۵ آغاز و امسال آماده رونمایی شد. ما قصد داریم تا با تولید این اپلیکیشن قصد داریم سطح آگاهی کاربران از امور مالی خودشان را بالاتر ببریم و به آن ها کمک کنیم تا از زندگی بدون دغدغه های مالی و با استفاده از آخرین تکنولوژی های روز لذت ببرند.” کاربران برای اطلاعات بیشتر می توانند به وبسایت این استارتاپ در www.analyza.ir مراجعه کنند.