می 9, 2017

درباره ما

📋 درباره ما:

📖 داستان آنالیزا داستان يه استارتاپ معمولي نيست. داستان ما از این قراره که یه روز با هم تیمی هامون نشسته بودیم و داشتیم حساب کتاب ⚖️ یه سری از دخل و خرج ها رو می کردیم که متوجه شدیم یه مشکل خیلی بزرگ وجود داره. چند نفر بودیم و هر نفر از کارت های 💳 خودش استفاده کرده بود و پیامک های بانکی 📩 اون خرید هارو هیچ جوری نمیشد از میون صدتا تراکنش دیگه پیدا کرد.

💵خرج و مخارج شخصی هر کدوممون هم معلوم بود که نظمی نداره و کلی وقت از همه میگیره تا آخر هفته یا ماه از اوضاع مالیشون یه برآوردی داشته باشن. معلوم بود توی زندگی شلوغ و پرکار همه ما این مسئله داره انرژی زیادی میگیره😞.

اینجا بود که به فکر یه اپ موبایل📲 افتادیم تا از طریق اون بتونیم بدون دردسر و کار زیاد مدیریت مالیمون رو به دست بگیریم و از گزارشات و قابلیت های هوشمندش بصورت ایمن و مطمئن استفاده کنیم. جوری که دیگه نیاز نباشه بریم توی پیامک هامون رو بگردیم تا یه تراکنش پیدا کنیم، یا اینکه مجبور بشیم به اینترنت بانک💻 هر کدوم از کارت هامون سر بکشیم.

💡فکر همین مطلب یه حس آرامش و سوار بر کار بودن بهمون داد💸 و میدونستیم با این اپ میتونیم وقت زندگیمون رو برای بخش های پر ارزش زندگیمون، مثل خانوادمون، بذاریم و طعم آزادی مالی رو بچشیم، چرا که آزادی مالی حق همه ماست.

اینجا بود که طرح اولیه این اپ در کافه بازار گذاشته شد تا ببینیم آیا واقعا کسی به این اپ نیاز داره یا نه. بازخوردی که از شما گرفته شد فوق العاده بود ❤️ و فهمیدیم که جای خوبی دست گذاشتیم و میتونیم گره ای رو باز کنیم. وقتش بود که کلید پروژه آنالیزا با کلی قابلیت بیشتر و قویتر زده شد و ماموریت تیم ما آغاز شد.

ما و شما باید بتونیم به دور از دغدغه های مالی زندگی لذت بخشی داشته باشیم. 🗃کنترل درآمد و مخارج اولین پله برای رسیدن به آزادی مالیه. اگه شما هم مثل ما با خودتون فکر میکنید که دست گرفتن و کنترل امور مالی باید ساده📉، بدون دردسر و جذاب باشه📊، به ما ملحق شین!

اپلیکیشن آنالیزا، با استفاده از پیامک های بانکی📩، ورود و خروج سرمایه به حساب هامون رو گزارش میده و روی یک صفحه به شکل ساده آنالیز امور مالیون رو نشان میده. با آنالیزا به راحتی میتونیم بفهمیم که هزینه و سرمایه زندگیمون چقدره و تصویر کلی امور مالیمون رو بصورت گزارش های هوشمند ببینیم.

آنالیزا محصولی از گروه نرم افزاری نشان هست و فعلا فعالیت هامون رو دور هم در خیابان شریعتی تهران شروع کردیم. اعضای تیم مون مهیار، مهرزاد (مغزهای توسعه و طراحی اپ)، حمیده و محمد (مغزهای بازاریابی و برند) هستن. خیلی خوشحال میشیم با شما در ارتباط باشیم.